Pro krásu našeho okolí


Naplňte Váš interiér pozitivní energií. Dřevo tvarované do přírodních linií dokáže změnit atmosféru kterékoli místnosti na klidné a inspirativní místo. Organický design dodává interiéru nevšední vzhled a pro návštěvníky se stává nezapomenutelným zážitkem.


Dřevo a jeho zpracování

Přinášíme dřevo ze všech koutů světa, jelikož jen široká paleta materiálu zajišťuje dostatečný prostor pro potřeby Vašeho projektu. Ovládáme technologie, díky kterým jsme schopni tvarovat dřevo do organických linií.

2D/3D CNC frézování

Disponujeme moderní CNC technologií díky níž je tvarování masivních bloků dřeva dostupnější než kdy dříve. Tloušťka řezu od 0,02 mm až po masivní řezy do hloubky 24 cm nám umožňuje vyrábět od drobných dekorací přes zakázkový nábytek až po celé interiérové systémy.

Dřeviny

Námi zpracovávané dřeviny jsou: Dub zimní, Dub letní, Dub červený, Buk lesní, Jasan ztepilý, Borovice lesní, Ořech evropský, Ořech Americký, Palisandr brazilský, Africký Mahagon, Ovocné dřeviny a mnoho dalších.

Masivní dřevo Buk, 3D CNC frézování dřeva, Organický design, Dřevěný obraz, Wall art
Masivní dřevo Buk, 3D CNC frézování dřeva, Organický design, Dřevěný obraz, Wall art

Mech a jeho instalace

Pracujeme s celou škálou druhů mechů, díky kterým jsme schopni vytvářet nejen unikátní mechové obrazy, ale i celé mechové stěny.

Realizujeme mechové instalace od drobných projektů v klientově domácnosti až po rozsáhlé realizace celých hotelů, wellness resortů a developerských projektů

Mechové instalace jsou trendem dnešní doby pro svůj přitažlivý vzhled a prokazatelný pozitivní vliv na psychiku lidí. Pohledem na tyto designové výrobky lze čerpat pozitivní energii a inspiraci, což jsou benefity, které zaručeně ocení Vaši  kolegové, obchodní partneři i zákazníci.

Interiér s mechovými produkty získává výjimečnou atmosféru a stává se oblíbeným místem pro společně trávené chvíle.

Design a projektování

Jedinečné kresby a tvary, které nacházíme v přírodě jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace, kterou předáváme do naších produktů. 

Při tvorbě interiéru je pro nás nejdůležitější pochopit klientovu vizi. Úzce komunikujeme o využití a požadované atmosféře daného prostoru. Na základě toho jsme schopni představit klientovi nejvhodnější kombinaci materiálů a tvarů pro naplnění tohoto cíle.

Díky propracovaným vizualizačním návrhům zažijete okouzlení novým projektem ještě před jeho realizací. 

Vytváříme kompletní projektovou dokumentaci, jež slouží k přesnému zpracování a úspěšnému vyhotovení zakázky

Nová atmosféra
ve Vaší zasedačce


Dodejte novou atmosféru do Vaší jednací místnosti a pracovních prostor. Vy i Vaší kolegové oceníte řadu přínosných benefitů mechových instalací.  S mechovým obrazem Natureon máte garantovanou jednoduchou instalaci, žádnou starost s údržbou ale s maximálním efektem na vaše pracovní prostředí. 


Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku a designový návrh obrazu s logem vaší společnosti.