Natureon - Zandee, mechový obraz 120x60

Exkluzivní produkt

Najděte klid a inspiraci při pohledu na originální obraz Zandee.

Za vznikem tohoto jedinečného díla stojí skloubení přírodních materiálů a poctivé ruční práce. Masivní dubový rám vyniká zejména unikátním designem s množstvím důmyslných detailů. Decentní lom světla a levitující efekt při zavěšení na stěnu podtrhují originální design a zapadnou do každého interiéru.
Dřevo Zimního dubu zpracované při výrobě našich rámů zasluhuje tu nejlepší péči. Při jeho broušení je dodržováno specifických postupů tak, aby bylo dosaženo dokonale hladkého povrchu, který je uzavírán kvalitními přírodními oleji a vosky. 

Hloubka obrazu umožňuje vkládat mech a dubovou kůru tak, že obraz působí dojmem 3D přírodní galerie připominající opravdovou krajinu.
Tato galerie je vyplněna prémiovým mechem, jež je šetrně sbírán v lesích Francie a Skandinávie. Jedná se o mumifikovaný mech, který je speciálně ošetřován pro zachování přirozeného vzhledu. Tento mech nevyžaduje žádnou údržbu ani speciální péči a vy se tedy můžete pouze kochat jeho nevšední krásou.
Dominantou tohoto díla je unikátní kus dubové kůry, jejíž stáří je odhadováno na 400 let a jako taková bude na vaší stěně vyprávět vlastní příběh.

Prémiovým detailem na závěr je umístění zlaté plaketky s logem Natureon v pravé spodní části obrazu. 

  • Vnější rozměr: 136x76cm
  • Vnitřní rozměr: 120x60cm
  • Hloubka obrazu: 8cm 
  • Hmotnost: 17kg
  • Materiál: Masivní dubové dřevo, dubová kůra, mech. 
  • Rozpětí kování: 77,5 cm
16 890,00 Kč

Zajímavosti o Mechu

Mech patří mezi nejstarší rostliny na světě s odhadovaným stářím 400 milionů let. V současné době je na celé planetě známo okolo 10 000 druhů mechů. Mechové instalace vytvaří v interiéru neobyčejnou atmosféru a pohled na ně v nás přirozeně probouzí tzv Biofilii, neboli potřebu spojení s přírodou.   

Pomůžeme Vám s výběrem

Přejeme si aby pro Vás byly produkty Natureon dlouhodobou hodnotou. Jsme Vám k dispozici pro jakoukoli konzultaci. Poradíme Vám například s výběrem rozměrů a povrchovou úpravou rámu tak, aby skvěle doplnil Váš interiér.


Příběh vzniku Natureon

Existuje hypotéza, dle které lidé mají vrozenou tendenci hledat spojení s přírodou. V dnešní době trávíme průměrně až 76% našeho času uvnitř budov. Našim cílem je přinášet atmosféru přírody více do naších životů.

Díky využití moderních technologií dokážeme tvarovat dřevo do organických linií, které lahodí oku a doplňovat jej o povrchy s širokou škálou přírodních mechů a dřeva.