Pro krásu našeho okolí


Vychutnejte si příjemné chvíle strávené v městském parku nebo na Vaší zahradě díky kvalitně připravenému zázemí z dílny Natureon. Přáli by jste si novou pergolu, dřevěné posezení, originální lavici nebo designové lehátko? Rádi Vám splníme Vaše představy a vybudujeme pro Vás místo, ve kterém budete chtít trávit Váš volný čas se svými blízkými.


Kategorie


Městský mobiliář

Připravujeme...

Dřevěné stavby a konstrukce

Připravujeme...

Living In Nature

Připravujeme... 

Lavice Squid

Představujeme Vám unikátní designovou lavici Squid.
Design lavice vychází z flexibilního tvaru mořského organismu. Ucelený tvar plynule přechází do menších ploch a nabízí tak komfortní povrch pro ležení, sezení a další aktivity, čímž kultivuje veřejný prostor města.
Pro stavbu lavice bylo použito přes 1.2 tuny materiálu, který byl naformátován a následně zpracován CNC technologií.
Lavice Squid je složena z více než 200 dílců, přičemž každý dílec prošel procesem broušení a povrchovou úpravou pro zvýšení životnosti 🪚

Lehátka Natureon

Dopřejte si chvíle odpočinku na praktickém stylovém lehátku z naší dílny. Svými parametry je vhodné i pro 2 osoby. Zároveň je velmi lehké a skladné, čímž se nabízí možnost využívat ho pro více příležitostí a na více místech. Horní část lavice je zkonstruovaná tak, aby sloužila jako prostor na odkládání šálku kávy nebo sklenky vína.

Pro výrobu lehátek používáme smrkové dřevo, které prochází formátováním, srovnáváním a také povrchovou úpravou. Povrch lehátka je ošetřen ochranou proti plísním či dřevokaznému hmyzu. Pro zvýšení životnosti jsou aplikovány ochranné oleje vhodné do exteriérů.

Lehátka jsme schopni dodat v široké paletě barev a také z jiných dřevin dle Vašeho vkusu a výběru. Pokud hledáte vhodný doplněk pro Vaše rodinné posezení nebo stavíte venkovní wellness, jsou lehátka Natureon určitě optimální volbou.

Galerie

Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku včetně 3D vizualizace.