Kuchyně v kterých se cítíte skvěle


Dopřejte si moderní, kvalitní a funkční kuchyň od Natureon. Záleží nám na tom, abyste volný čas trávili v harmonickém domově, který bude podle Vašich představ. Poradíme Vám při výběru ze široké nabídky materiálů a komponentů. Navrhneme Vám vhodné řešení na míru. Zpracujeme pro Vás 3D grafický návrh a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.


Pomůžeme Vám s výběrem

Více času s rodinou díky chytře navržené kuchyní. To je každodenní výhoda s kuchyní vyrobenou na míru vašim potřebám. 

Kuchyně

navrhujeme kuchyně široké škály provedení. Od základních kuchyňských sestav až po higt tech sestavy s řadou elektronických vymožeností. 

Dřeviny

Námi zpracovávané dřeviny jsou: Dub zimní, Dub letní, Dub červený, Buk lesní, Jasan ztepilý, Borovice lesní, Ořech evropský, Ořech Americký, Palisandr brazilský, Africký Mahagon, Ovocné dřeviny a mnoho dalších.

Grafický návrh Vaší nové kuchyně
Grafický návrh Vaší nové kuchyně

Design a projektování

Při tvorbě interiéru je pro nás nejdůležitější pochopit klientovu vizi. Úzce komunikujeme o využití a požadované atmosféře daného prostoru. Na základě toho jsme schopni představit klientovi nejvhodnější kombinaci materiálů a tvarů pro naplnění tohoto cíle.

Díky propracovaným vizualizačním návrhům zažijete okouzlení novým projektem ještě před jeho realizací. 

Vytváříme kompletní projektovou dokumentaci, jež slouží k přesnému zpracování a úspěšnému vyhotovení zakázky

Nová atmosféra
ve Vaší zasedačce


Dodejte novou atmosféru do Vaší jednací místnosti a pracovních prostor. Vy i Vaší kolegové oceníte řadu přínosných benefitů mechových instalací.  S mechovým obrazem Natureon máte garantovanou jednoduchou instalaci, žádnou starost s údržbou ale s maximálním efektem na vaše pracovní prostředí. 


Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku a designový návrh Vaší nové kuchyně.