Kuchyně ve kterých se cítíte skvěle


Dopřejte si moderní, kvalitní a funkční kuchyň od Natureon. Záleží nám na tom, abyste volný čas trávili v harmonickém domově, který bude podle Vašich představ. Poradíme Vám při výběru ze široké nabídky materiálů a komponentů. Navrhneme Vám vhodné řešení na míru. Zpracujeme pro Vás 3D grafický návrh a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.


Pomůžeme Vám s výběrem

Více času s rodinou díky chytře navržené kuchyní. To je každodenní výhoda s kuchyní vyrobenou na míru vašim potřebám. 

Kuchyně

Navrhujeme kuchyně široké škály provedení. Od základních kuchyňských sestav až po high-tech sestavy s řadou elektronických vymožeností. Nabídneme Vám z řady dekorů, projdeme s Vámi vzorníky a vytvoříme vizualizaci tak, aby vše odpovídalo Vaším představám. S námi budete znát všechny materiály a komponenty, ze kterých bude Vaše kuchyně vyrobena. Veškeré aspekty a parametry s Vámi prodiskutujeme a společně zvolíme tu nejlepší kuchyni právě pro Vás.

Grafický návrh Vaší nové kuchyně
Grafický návrh Vaší nové kuchyně

Pracovní desky

Máte představu o konkrétním materiálu? Nemusí se jednat pouze o laminát.

Nabídneme Vám z palety materiálů jako Neolith (velkoformátová keramika), Granith (přírodní žula), Polyston (umělý kámen) nebo masivní dřevo (dub, ořech, jasan, a další.). Laminátové pracovní desky nabízíme v desítkách dekorů od imitace dřeva, kamene, betonu až po mramor.

Dvířka

Společně vybereme nejvhodnější dvířka, která splní Vaše představy o ideální kuchyni.

Spolupracujeme se spolehlivými dodavateli, kteří dbají na vysokou kvalitu a moderní design. Ze vzorníků, které si před výrobou budeme procházet Vám představíme dvířka fóliovaná, lakovaná, akrylátová, masivní, skládaná a jiná. Přejeme si, aby jste před volbou dvířek znali všechny možnosti a varianty, které trh nabízí, abychom mohli vybrat ty nejvhodnější právě pro Vás.
Místo, ve kterém trávíte své každodenní chvíle
Místo, ve kterém trávíte své každodenní chvíle

Korpusy

Naším standardem je výroba korpusu kuchyňských linek z lamina o síle 18mm olepené 2mm tvrzenou ABS hranou. V souvislosti s celkovou kompozicí kuchyně lze vyrobit i korpus ve vysokém lesku. Z řady dekorů předních evropských výrobců vždy nabízíme ten nejvhodnější dekor pro jednotlivé části tak, aby společně působily jako harmonický celek. Vaše kuchyně navržená do posledního detailu a následně vyrobená se silným důrazem na vysokou kvalitu Vám bude umožňovat trávit krásné chvíle v domově s Vašimi blízkými.

Kování a doplňky

Zajistíme pro Vás funkčnost kuchyně, ve které se Vám bude vařit s lehkostí.

V rámci Vašich požadavků Vám doporučíme ideální kombinaci kuchyňských doplňků, které Vaší kuchyni umožní snadné využívání i nenáročnou údržbu. Nabídneme Vám vhodné druhy kování, výsuvů i úchytů a navrhneme Vám optimální řešení celkového osvětlení kuchyňské linky tak, aby jste měli veškeré činnosti v kuchyni co nejvíce usnadněny.

Pro každého existuje ta pravá kuchyně
Pro každého existuje ta pravá kuchyně

Doprava a montáž

Hotovou kuchyň Vám zdarma dopravíme domů a provedeme montáž tak, aby jste byli zbaveni veškerých starostí a užívali si jenom radosti.

Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku a designový návrh Vaší nové kuchyně.