S vášní pro design a láskou k životu...


Jednoduchý základ naší filozofie, který za sebou však skrývá roky dlouhou cestu k pochopení. Pochopení hodnoty času, který trávíme v našich domovech. Důmyslný interiér má významný vliv na kvalitu našeho života.


Naší touhou je navrhovat a vyrábět úžasné interiéry pro život. V dnešní době trávíme průměrně 76% našeho času uvnitř budov. Uvědomujeme si, že interiér neboli prostředí, ve kterém trávíme většinu našeho času má významný vliv na kvalitu našich životů

Kreativita a osobní přístup


Nebojíme se myšlenek, které jdou za hranice obvyklého a snažíme se vytvářet jedinečné řešení na míru Vašim přáním. Každý prostor je unikátní a potřebuje individuální péči. 

Věříme, že společně dokážeme uchopit Vaše představy, potřeby a Váš vkus a vytvořit pro Vás místo, kde se budete cítit sami sebou.


Spojení tradice a technologií


Zkušenosti z moderního světa IT a nejmodernějších výrobních závodů nám umožňují skloubit ruční práci s náročnými požadavky na kvalitu a strojní přesnost

Náš tým tvoří zkušení truhláři, kteří vždy volí vhodné technologické postupy, které nás nejlépe dovedou k výrobkům Natureon a k Vaší spokojenosti.

Silný důraz na kvalitu


Věříme, že pouze do detailu dotažené výrobky poskytují tu správnou a dlouhotrvající radost z produktu. Dřevo, jakožto živý materiál neustále pracuje a pro jeho ovládnutí do konkrétního tvaru je vyžadován dlouhodobý proces.

Všechny materiály, které používáme jsou vybírány s maximální důmyslností tak, aby výrobky z něj zůstávaly stálé a s maximální odolností.

Týmová spolupráce


Každý člen našeho týmu má své jedinečné zkušenosti a vědomosti, které do své práce přináší. Ale těch nejlepších výsledků dosahujeme díky týmové spolupráci. 

Jsme tým, který věří ve vzájemnou podporu a synergii. Sdílíme nápady, posilujeme se navzájem a pracujeme jako jeden harmonický celek tak, abychom pro Vás dosáhli nejlepšího možného řešení.


Mohli jste nás vidět 

Realizace vybraných veřejných projektů, které byly v médiích. 

Článek v seriálu rozhovorů 
YOTS pro designéry

Prokopovo náměstí - Památník Haška 
Realizace Praha 

Lavice Squid - Mezinárodní spolupráce 
Realizace Krnov 

Zaujal Vás náš příběh?

Často navazujeme spolupráci s lokálními umělci a odborníky z řady oborů. Napadá Vás možnost spolupráce? Dejte nám vědět.