S vášní pro design a láskou k životu...


Jednoduchý základ naší filozofie, který za sebou však skrývá roky dlouhou cestu k pochopení. Pochopení hodnoty času, který trávíme v našich domovech. Důmyslný interiér má významný vliv na kvalitu našeho života.


Interiéry a kuchyně pro Váš život

Naší touhou je vyvolávat radost a štěstí v oblasti interiérového designu. V dnešní době trávíme průměrně 76% našeho času uvnitř budov. Uvědomujeme si, že interiér neboli prostředí, ve kterém trávíme většinu našeho času má významný vliv na kvalitu našich životů. Věříme, že společně dokážeme uchopit Vaše představy, potřeby a Váš vkus a vytvořit pro Vás místo, kde se budete cítit sami sebou.

Propojení tradice a technologií

Zkušenosti z moderního světa IT a nejmodernějších výrobních závodů nám umožňují skloubit uměleckou ruční práci s náročnými požadavky na kvalitu a strojní přesnost

Náš tým tvoří zkušení truhláři, kteří vždy volí vhodné technologické postupy, které nás nejlépe dovedou k výrobkům Natureon a k Vaší spokojenosti.

Silný důraz na kvalitu

Věříme, že pouze do detailu dotažené výrobky poskytují tu správnou a dlouhotrvající radost z produktu. Dřevo, jakožto živý materiál neustále pracuje a pro jeho ovládnutí do konkrétního tvaru je vyžadován dlouhodobý proces.

Všechny materiály, které používáme jsou vybírány s maximální důmyslností tak, aby výrobky z něj zůstávaly stálé a s maximální odolností.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Lavice Squid - Spolupráce Londýn 
Realizace Krnov 

Zaujal Vás náš příběh?

Často navazujeme spolupráci s lokálními umělci a odborníky z řady oborů. Napadá Vás možnost spolupráce? Dejte nám vědět.