Výroba nábytku na míru 


Nábytek tvoří nedílnou součást každého interiéru a proto se při jeho výrobě zaměřujeme především na vysokou kvalitu a funkčnost. 


Dřevo a jeho zpracování

Přinášíme dřevo ze všech koutů světa, jelikož jen široká paleta materiálu zajišťuje dostatečný prostor pro potřeby Vašeho projektu. Ovládáme technologie, díky kterým jsme schopni tvarovat dřevo do organických linií.

2D/3D CNC frézování

Disponujeme moderní CNC technologií díky níž je tvarování masivních bloků dřeva dostupnější než kdy dříve. Tloušťka řezu od 0,02 mm až po masivní řezy do hloubky 24 cm nám umožňuje vyrábět od drobných dekorací přes zakázkový nábytek až po celé interiérové systémy.

Dřeviny

Námi zpracovávané dřeviny jsou: Dub zimní, Dub letní, Dub červený, Buk lesní, Jasan ztepilý, Borovice lesní, Ořech evropský, Ořech Americký, Palisandr brazilský, Africký Mahagon, Ovocné dřeviny a mnoho dalších.

Masivní dřevo Buk, 3D CNC frézování dřeva, Organický design, Dřevěný obraz, Wall art
Masivní dřevo Buk, 3D CNC frézování dřeva, Organický design, Dřevěný obraz, Wall art

Design a projektování

Jedinečné kresby a tvary, které nacházíme v přírodě jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace, kterou předáváme do naších produktů. 

Při tvorbě interiéru je pro nás nejdůležitější pochopit klientovu vizi. Úzce komunikujeme o využití a požadované atmosféře daného prostoru. Na základě toho jsme schopni představit klientovi nejvhodnější kombinaci materiálů a tvarů pro naplnění tohoto cíle.

Díky propracovaným vizualizačním návrhům zažijete okouzlení novým projektem ještě před jeho realizací. 

Vytváříme kompletní projektovou dokumentaci, jež slouží k přesnému zpracování a úspěšnému vyhotovení zakázky

Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku a designový návrh obrazu s logem vaší společnosti.