Příběhy, kde se sen stal realitou..  

Našim posláním je splnit sny a přání našich klientů v oblasti interiérového designu, ať se jedná o byty, rodinné domy, kanceláře nebo komerční prostory.  Každý prostor je unikátní a potřebuje individuální péči. Prohlédněte si vybrané projekty, které již přináší radost našim klientům.
Realizace interiéru bytu Zelené město. 

Pro čistý a elegantní design jsme zvolili lakovaná dvířka odstínu Beige s vyfrézovánými úchopy a dřevodekor Hickory.


Interiér bytu 3+kk Vackov. 

Kombinace bílé v provedení supermat s nerezovým úchytkovým profilem s dekorem dřeva Dub Hickory. 


Interiér kavárny Jörd Cafe Brno.

Moderní a friendly interiér s vůni čerstvé kávy a masivního dřeva. Kombinace černé a dřeva s lamelovým obložením a kovovými doplňky. Realizace kuchyně a vstupní chodby Krnov. 

Tímto interiérem se prolíná odstín Kašmírově šedé společně s dekorem Dub Davos Lanýžověhnědý a Beton Chicago.  


Realizace interiéru hračkářství Creammy.

Hravý interiér plný dětské radosti a originálního nábytku oblých tvarů v paletě jemných krémových odstínů.  Realizace podkrovního bytu na Vinohradech.

Všudypřítomné oblé tvary, lakovaná krémová dvířka, dubové lamely namořené do odstínu ořechu a pracovní deska z italského přírodního kamene.


Centrum zdraví a krásy Aesthete.

Jemné tóny barev s masivním dubovým dřevem a mechovými instalacemi dodávají interiéru atmosféru přírody, oázy klidu a odpočinku.


Taky sníte o novém interiéru?

 Společně vytvoříme interiér, který bude odpovídat Vašim přáním a potřebám.  Nezáleží na tom, zda se jedná o malou místnost, celý dům nebo kancelář. Rádi Vás provedeme cestou k Vašemu vysněnému prostoru.

 Těšíme se na spolupráci!