Pomůžeme k úspěchu Vašemu podnikání


Otevíráte prodejnu, kancelář nebo gastro podnik? Pomůžeme Vám vytvořit interiér přesně na míru plánovanému účelu. Organický design dodává interiéru nevšední vzhled a pro návštěvníky se stává nezapomenutelným zážitkem. Navrhneme a vyrobíme pro Vás nábytek, který bude elegantní a zároveň praktický.


Naše reference

Tým Natureon - Jakub a Ondřej
Tým Natureon - Jakub a Ondřej
Pomáháme klientům splnit si své sny
Pomáháme klientům splnit si své sny

Aesthete centre - Praha

Projekt Aesthete vznikl z lásky ke zdraví a kráse a v tomto duchu probíhala také celá naše spolupráce.

Představy zakladatelek Aesthete centre o jejich interiéru zohledňovali účel jejich podnikání. Centrum zdraví a krásy, ve kterém se zákazníci budou cítit uvolněně a ve kterém si budou moci dopřávat chvíle klidu a odpočinku.
Celý proces tvorby interiéru odstartoval inspekcí budovy a důsledným vyměřením všech proporcí prostorů. Následovala tvorba 3D vizualizace, kterou jsme klientkám představili a po vzájemné diskusi odsouhlasili.
Interiér centra Aesthete jsme vytvářeli od podlahy po strop. Bylo tudíž velmi důležité mít všechny kroky stavby důsledně naplánované a zorganizované.
Úvod stavby vyžadoval rozebrání původní podlahy, přípravu stropních podhledů, zpracování masivního dřeva i organizaci výroby nábytku.
V interiéru jsme položili vinylovou podlahu v dekoru pískového mramoru, která v kombinaci s ostatními prvky poskytuje vřelé a klidné prostředí. Stropní konstrukci jsme vytvořili z hliníkových profilů, do kterých jsme usadili podhledové kazety s decentním vzorem.
Hlavním prvkem stropu na recepci je designové obložení z masivního dubového dřeva, které díky důmyslnému nasvětlení přirozeně nahrazuje hlavní svítidlo. Jednotný design masivního dubu jsme aplikovali také na barové recepci a mechové stěně.
Mechovou stěnu jsme do interiéru zabudovali jako hlavní prvek představující pozitivní energii, atmosféru přírody a oázu klidu. Jako další z řady benefitů mechových instalací lze zmínit zlepšení akustiky nebo odbourávání stresu. Stabilizovaný mech v interiéru vydrží v plné kondici řadu let bez jakékoli údržby, a proto jsme jej zvolili i u tohoto projektu. Kontrast zeleného mechu a masivního dubového dřeva dokonale imituje přírodní prostředí.
Významnou součástí tohoto projektu byla také výroba veškerého nábytku.
Rozměrný a bytelný recepční pult nabízí multifunkční využití a současně svým prémiovým designem dominuje celé recepční místnosti. Pro výstavu a prodej kosmetiky jsme navrhli a vyrobili produktovou skříň se zdvojenými policemi dubového dekoru do nichž jsme za pomoci CNC vyfrézovali drážky pro LED pásky, které nyní dávají všem produktům ve skříni vyniknout.
Veškeré osvětlení interiéru jsme navrhovali a instalovali v intenzitě 3600K tak, aby byl dojem z návštěvy ucelený a zářivý.
Každá místnost interiéru byla vytvořena tak, aby vhodně působila na zákazníky našich klientek. Na stěně spojovací chodby jsou vystaveny mechové obrazy, které do prostoru také vrhají nádech přírody a klidu.
Pro celistvost a sjednocení celého interiéru jsme místnosti propojili dřevěnými a mechovými dekoracemi.
Všechny prvky interiéru byly dotaženy do úplného detailu a následné předání centra Aesthete probíhalo pod návalem pozitivních emocí štěstí a radosti

Průběh stavby recepce
Průběh stavby recepce
Stavba stropu a pokládka podlahy
Stavba stropu a pokládka podlahy
Pokládka podlahy na chodbě
Pokládka podlahy na chodbě

Interiér Kavárny - Brno


Hračkářství Creammy - Praha


Rychta - Úvalno


Chcete začít plánovat Váš prostor?

Rádi pro Se s Vámi spojíme a pomůžeme k splnění všech Vaších cílů.