Pomůžeme k úspěchu Vašemu podnikání


Otevíráte restauraci, wellness nebo prodejnu? Pomůžeme Vám vytvořit interiér přesně na míru plánovanému účelu. Organický design dodává interiéru nevšední vzhled a pro návštěvníky se stává nezapomenutelným zážitkem.


Aesthete centre

Projekt Aesthete vznikl z lásky ke zdraví a kráse a v tomto duchu probíhala také celá naše spolupráce.

Představy zakladatelek Aesthete centre o jejich interiéru zohledňovali účel jejich podnikání. Centrum zdraví a krásy, ve kterém se zákazníci budou cítit uvolněně a ve kterém si budou moci dopřávat chvíle klidu a odpočinku.

V souladu s vizemi našich klientů jsme pro podlahu zvolili jemný a decentní dekor mramoru v pískovém odstínu.

Otevíráte restauraci, wellness nebo prodejnu? Pomůžeme Vám vytvořit interiér přesně na míru plánovanému účelu. Organický design dodává interiéru nevšední vzhled a pro návštěvníky se stává nezapomenutelným zážitkem. Otevíráte restauraci, wellness nebo prodejnu? Pomůžeme Vám vytvořit interiér přesně na míru plánovanému účelu. Organický design dodává interiéru nevšední vzhled a pro návštěvníky se stává nezapomenutelným zážitkem.

Nová atmosféra
ve Vaší zasedačce


Dodejte novou atmosféru do Vaší jednací místnosti a pracovních prostor. Vy i Vaší kolegové oceníte řadu přínosných benefitů mechových instalací.  S mechovým obrazem Natureon máte garantovanou jednoduchou instalaci, žádnou starost s údržbou ale s maximálním efektem na vaše pracovní prostředí. 


Zajímá vás více?

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku.